O Domu Korsarza

W samym sercu Mazur, w mikołajskim domu wakacyjnym oraz w trzech domkach letniskowych, goście znajdą ciszę i spokój pośród pól i lasów. Dom Korsarza jest zlokalizowany w najbardziej zacisznej część Mikołajek. Jest idealnym punktem wypadowym na bliskie i dalekie wycieczki. Spacerem goście mogą dojść do centrum miasta, nad jezioro Mikołajskie, na plażę miejską lub do Parku Wodnego Tropikana w Hotelu Gołębiewski. W odległości paru kilometrów można odwiedzić dzikie zwierzęta, żyjące w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, przepłynąć się kajakami po Krutyni - po najpiękniejszej mazurskiej rzece lub wybrać się na leśną wycieczkę po dróżkach Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jednodniowe wycieczki do Giżcyka, Mrągowa, Rynu czy Ruciane-Nidy to idealny sposób na poznanie lokalnej topografii regionu. Dla gości wypoczywających aktywnie, Mikołajki oferują wynajem jachtów i motorówek, jazdę konną, wypożyczalnię rowerów, loty widkowe balonem lub helikopterem. A to tylko jedne z nielicznych rodzajów aktywnego wypoczynku w Mikołajkach i na Mazurach! 

Cały kompleks Domu Korsarza oferuje gościom miejsce dla maksymalnie 27 osób. Dom Korsarza w Mikołajkach jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji na Mazurach. Duże rodziny i grupy znajomych mogą odpocząć w urokliwych, pełnych atrakcji Mikołajkach. Cały kompleks domków sprawdzi się przy organizacji wakacyjnych zjazdów rodzinnych, które chętnie pomożemy zaaranżować. 

Dom wakacyjny na wynajem w Mikołajkach przeznaczony jest dla 11 osób. W Domu Korsarza, do dyspozycji gości oddajemy 2 przytulne sypialnie na parterze, sypialnię na poddaszu, salon z funkcją spania, 2 kuchnie, 2 łazienki, prywatny ogrodzony ogród i parking dla 3 aut. W ogrodzie goście mogą spędzić czas przy długim, ogrodowym stole, posiedzieć przy grillu i ognisku.

Domki letniskowe do wynajęcia to Śniardwy, Mamry i Niegocin - trzy Największe Jeziora Mazurskie na szlaku Wielkich Jezior. Zapewniają one indywidualną przestrzeń dla niewielkich rodzin lub par, które chcą spędzić urlop na Mazurach. Na domek składa się sypialnia, łazienka i część dzienna w której znajduje się kanapa z funkcją spania, stół i aneks kuchenny. Trzy domki stoją w polu, w najbardziej zacisznej części Mikołajek w centrum Mazur.

Właścicielami terenu są miłośnicy Mazur, urodzeni i wychowani w Domu Korsarza. To znawcy lokalnych potraw, mazurskich ryb, polecą niejedną restaurację której goście nie znajdą na mapach google, podpowiedzą gdzie uchwycić piękny zachód słońca nad Jeziorem Tałty, jak dotrzeć do bunkrów w lesie i gdzie spędzić deszczowe popołudnie.

  Lokalizacja Domu Korsarza

  Lokalizacja

 • cisza w gwarnym sercu Mazur
 • skromne bobrowisko
  Gospodarze Domu Korsarza

  Gospodarze

 • znawcy lokalnych restauracji
 • miłośnicy Mazur
  Natura wokół Domu Korsarza

  Natura

 • zaprzyjaźniony sąsiad bocian
 • kolonia żab
  Czystość w Domu Korsarza

  Czystość

 • dezynfekcja pomieszczeń 
 • eko sprzątanie
  Klimat Domu Korsarza

  Klimat

 • ogniska do bladego świtu
 • hektar łąki

Cennik

Cennik wynajmu na sezon 2024
Sezon wysoki Sezon średni Sezon niski
Dom Korsarza
(dla 11 osób)
800 zł 700 zł 600 zł
Śniardwy / Mamry / Niegocin
(dla 4 osób)
350 zł 300 zł 250 zł
lipiec, sierpień, Majówka i Boże Ciało II połowa czerwca i I połowa września maj, I połowa czerwca i II połowa września